TomTom TIR Navigasyonu

TomTom Logo yan

TomTom Truck Resim

                    Hoşgeldiniz

NEDEN TOMTOM ?

1.En önemli özelliği IQ Routes (akıllı rota) teknolojisidir.Ayarları tabiki değiştirebilirsiniz ancak her defasında zaman alacağı için Gps'ler haklı olarak en hızlı rotadan götürmeye programlıdır,birtek Tomtom insiyatif alır.
İşyerinizden evinize gideceksiniz diyelim,eviniz 700 metre uzakta.Sol tarafınızda
3 şeritli 120km hız yapabileceğiniz bir yol olsun,hemen sağınızdada
2 şeritli 60km hız sınırlı.Global dev markalarda dahil,diğer bütün cihazlar matematiksel olarak süre daha kısa olacağı için hızlı rotadan(3 şeritli)ama 1.3km mesafeyle sizi evinize götürür,ama Tomtom akıllı rota teknolojisi sayesinde, insiyatif alır ve sizi 2 şeritli yoldan 700 metre mesafeden evinize götürür.
Cihazların içeriği hemen hemen aynıdır ancak bir markayı diğerinden üstün kılan en önemli fark kesinlikle yazılımıdır.
Gps yada herhangi bir elektronik ürün alırken,
asla teknik özelliklerini karşılaştırarak almayın.
Bu özelliklerde kağıt üzerinde çok üstün görünen cihazlar gerçekte yarı hızındakinden bile yavaş,sinyali zayıf,yazılımı berbat olabilir.
Örneklersek,12mp'lik adını bile duymadığınız,tanınmamış marka bir fotoğraf makinesi gerçekten 12mp çözünürlükte resim çeker,değerler evrenseldir ama 2mp'lik Nokia-Iphone bile ondan daha net,kaliteli resim çekebilir.Cihazlarda kullanılan elektronik parçaların kalitesi,yazılımı ve birbirleriyle uyumu çok önemlidir.

2. Kullanımı çok basit,bütün menülere en az tıklama sayısıyla ulaşırsınız.

3. Ekranın dokunmatik hassasiyeti mükemmel,adi plastikten değil, ekranı ışığa doğru yan tuttuğunuzda ışık kırılmaz yada yamulmaz.

4. Cihazın arkası oval tasarımlı ve elden kaymayan malzemeyle yapılmıştır. Avucunuza tam oturur, parmakla destek vermeseniz, dik tutsanızda düşmez, destekli durduğu içinde yanlış harflere basmazsınız.

5. Alıcısı çok güçlü ve hızlıdır,anında uyduları yakalar,3-4 değil tam 16 uydudan aynı anda sinyal alabilir,yerinizi 200-300 metre değil santimetre bile şaşmaz.

6. Sesli yol tarifi gereksiz kelimelerle kafanızı ağrıtmaz.

7. Hopörlörü kaliteli ve güçlüdür.

8. Neredeyse hiç arıza yapmazlar,bunun başlıca sebebi, firmanın kendi haritasını kendi cihazlarına ve yazılımına uygun olarak üretiyor olmasıdır, bu konuda tektir.


TomTom Araç ve TIR Navigasyonu için Yazılım ve Harita Güncelleme yapılır!


Modeller:

TomTom XL, 2

TomTom Start, 2

TomTom One

TomTom Go 

TomTom XXL


İnfo. (+90) 531 080 3961